Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Respektujeme Vaše právo na ochranu osobních údajů. Naše webové stránky Pošumavská Zubní Péče jsou zavázány chránit Vaše osobní údaje a informace související s Vaší návštěvou na našem portálu. Předkládáme Vám tuto politiku soukromí s cílem informovat Vás o tom, jak sbíráme, používáme a chráníme Vaše osobní údaje. Za tímto účelem jsme zavedli různá bezpečnostní opatření a zásady, které nám pomáhají zajistit bezpečí Vašich údajů. Politika soukromí se vztahuje na všechny osoby, které naše webové stránky navštíví a využijí jejich služeb.

Shromažďování a použití osobních údajů

Při návštěvě našich stránek můžeme shromažďovat různé typy informací, jako jsou IP adresa, typ prohlížeče, čas strávený na stránce a jiné obecné údaje. Tyto informace následně využíváme k analýze návštěvnosti a zlepšení našich služeb. Kromě toho můžete na našem webu poskytnout osobní údaje, například při vyplňování formulářů či při registraci. Tyto údaje, včetně jména, adresy, telefonního čísla či e-mailové adresy, jsou používány výhradně pro poskytování služeb a komunikaci s Vámi ohledně Vašich dotazů nebo požadavků.

Bezpečnost a ochrana údajů

Věnujeme maximální pozornost ochraně Vašich osobních údajů. Aplikujeme moderní technologie a bezpečnostní procedury, včetně šifrování a firewallů, aby byly Vaše údaje chráněny před neautorizovaným přístupem, zneužitím nebo zveřejněním. Všechny shromážděné údaje jsou pečlivě uchovávány na bezpečných serverech a přístup k nim mají pouze ověřené osoby.

Kontaktní údaje

Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se naší politiky soukromí, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu na adrese [email protected]. Naši adresu naleznete zde: Lidická 50, 602 00 Brno, Česká republika. Majitelka webu, Karolína Drábková, je plně zavázána dodržování těchto zásad ochrany osobních údajů a poskytování bezpečného prostředí pro Vaše online aktivity.

Napsat komentář