Podmínky služby

Úvod

Vítejte na stránkách Pošumavská Zubní Péče. Tento dokument popisuje podmínky používání našich služeb a obsahu, který je Vám, jakožto uživateli, poskytován. Naše služby a informace jsou určeny k poskytnutí podrobných a kvalitních informací o stomatologii a péči o ústní zdraví. Při používání naší webové stránky a jejích služeb se na Vás vztahují tyto podmínky služby, s nimiž se musíte před jejich používáním seznámit a souhlasit. Naše webové stránky si klade za cíl poskytnout Vám veškeré relevantní informace a rady z oblasti dentální hygieny, prevence a léčby, díky čemuž budete moci lépe pečovat o své zubní zdraví.

Právní rámec

Veškerý obsah a služby poskytované na stránkách Pošumavská Zubní Péče jsou chráněny autorským právem a jsou majetkem jejich vlastníka. Jakékoliv neoprávněné použití informací, textů, obrázků či jiného materiálu z webové stránky je přísně zakázáno a je v rozporu s českými i mezinárodními zákony o autorském právu. Je zakázáno kopírovat, distribuovat, zveřejňovat či jakýmkoli jiným způsobem zneužívat materiály a informace získané z našich stránek bez předchozího písemného souhlasu vlastníka Pošumavská Zubní Péče.

Ochrana osobních údajů

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Veškeré osobní údaje získané prostřednictvím našich služeb jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních údajů a GDPR. Vaše osobní údaje jsou shromažďovány výhradně za účelem zlepšení kvality našich služeb a nejsou bez Vašeho výslovného souhlasu poskytovány třetím stranám.

Limitace odpovědnosti

Informace a služby poskytované na webových stránkách Pošumavská Zubní Péče jsou prezentovány „tak, jak jsou“ bez jakýchkoli záruk. Přestože si dáváme maximální práci, aby informace byly aktuální a správné, nemůžeme zaručit jejich absolutní přesnost. Vlastník webových stránek ani jeho případní partneři nebudou neseni odpovědností za jakékoliv přímé či nepřímé škody vzniklé v důsledku používání informací a služeb poskytnutých na tomto portálu.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek či návrhů se neváhejte obrátit na vlastníka webových stránek Pošumavská Zubní Péče, paní Karolínu Drábkovou, na emailovou adresu [email protected] nebo poštovní adresu Lidická 50, 602 00 Brno, Czech Republic.

Napsat komentář